افزایش سرعت اینستاگرام ، اگر سرعت اینستاگرام شما کند شده این مطلب را بخوانید

 

 


اینستاگرام بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی موبایل دنیا است. اگر به دنبال افزایش سرعت اینستاگرام هستید و ویدیوها و تصاویر شما به درستی باز نمی‌شوند یا اپلیکیشن شما به شدت کند شده است روش های افزایش سرعت اینستاگرام در ادامه را بخوانید.

امکان دارد که شما وارد اینستاگرام شوید، 10 الی 15 پست اینستاگرام را ببینید و اسکرول کنید، اما پس از آن یک آیکن لودینگ روی صفحه باز شود و سایر تصاویر به سختی لود شوند و یا حتی اصلا باز نشوند و مجبور باشید دو یا سه بار اینستاگرام را ببندید و دوباره باز کنید. مشکل از اینستاگرام نیست، مشکل از اینترنت گوشی، اینترنت داخلی و خود گوشی شما است.

علت کاهش سرعت اینستاگرام چیست

به طور پیش فرض روی گوشی‌های اندروید و آیفون و یا تبلت ها فقط از طریق یک شبکه به اینترنت اتصال برقرار می‌شود. یا باید از طریق اینترنت خانگی متصل باشید و یا از طریق اینترنت خط. اگر سیگنال یا آنتن دهی وای فای یا گوشی شما ضعیف است به هر نحوی امکان کاهش سرعت اینستاگرام وجود دارد. این مشکل در بخش دانلود و آپلود اینترنت بروز می‌کند، بنابراین دریافت عکس و ویدیو کند می‌شود و در نهایت سرعت اینستاگرام به شدت پایین خواهد آمد.

برای افزایش سرعت اینستاگرام چه راه حلی دارید؟

بهترین راه حل در زمان کندی سرعت اینترنت استفاده از اپلیکیشن Speedify است. این اپلیکیشن را می‌توانید از انتهای این پاراگراف برای اندروید و iOS دریافت کنید. Speedify یک نوع افزایش دهنده سرعت گوشی و سرعت اینترنت خواهد بود به این صورت که به جای استفاده از یک اینترنت ضعیف به شما اجازه می‌دهد که همزمان از اینترنت وای فای و اینترنت خط به صورت اشتراکی استفاده کنید.

اپلیکیشن Speedify

این اپلیکیشن به راحتی پس از نصب قابل اجرا است و هیچ گونه هزینه اضافی نیز بابت آن پرداخت نمی‌کنید.اسپیدیفای به صورت مداوم سرعت و کیفیت اینترنت شما در خط و شبکه داخلی بررسی می‌کند و یک نوع تجمیع اینترنت در اختیار شما قرار می‌دهد تا سرعت بهتری را تجربه کنید. اگر اینترنت داخلی دچار مشکل باشد سریعا روی اینترنت خط تغییر وضعیت می‌دهد و بالعکس. تمامی این مدیریت‌ها توسط خود اپلیکیشن انجام شده و نیازی نیست که شما درگیر تغییر مداوم اینترنت به صورت دستی شوید. به این صورت

افزایش سرعت اینستاگرام نیز متقابلا شکل می گیرد.

آیا Speedify امن است؟

این اپلیکیشن را می‌توان یکی از بهترین و امن‌ترین اپلیکیشن های موبایل برای افزایش سرعت اینستاگرام در نظر گرفت. زمانی که از این برنامه استفاده می‌کنید، اطلاعات شما به صورت کاملا رمزنگاری شده رد و بدل می‌شود و هیچ گونه شخص ثالثی در داد و ستد اطلاعات گوشی و سرور speedify دخالتی ندارد بنابراین به راحتی می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن Speedify برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Speedify برای iOS آیفون

افزایش سرعت اینستاگرام در صورت درست بودن اینترنت

 

اگر اینترنت شما مشکلی ندارد و به درستی کار می‌کند و اپلیکیشن اینستاگرام شما کند شده می‌توانید از روش های دیگری استفاده نمایید.

اپلیکیشن اینستاگرام قابلیت دیدی را معرفی کرده تا بتوانید به وسیله آن تصاویر و ویدیوها را سریع‌تر لود کنید. این قابلیت البته تنها برای دستگاه‌های اندرویدی فعال است .

برای فعال کردن این قابلیت و رفع مشکل اینستاگرام:

 • ابتدا در صفحه پروفایل گزینه منو سمت راست بالا را لمس کنید
 • سپس گزینه Settings یا علامت چرخ دنده در پایین ترین بخش منو را انتخاب نمایید.
 • به تنظیمات Account رفته و از آن جا گزینه Cellular Data use را انتخاب کنید و آن را فعال نمایید
 • پس از این می‌توانید حتی در صورت کندی اینترنت یا کندی گوشی نیز از اینستاگرام با خیال راحت و با سرعت زیاد استفاده نمایید.

  رفع کندی اینستاگرام با حذف کش

  اگر با روش های بالا مشکل کندی اینستاگرام حل نشد می‌توانید از پاک کردن کش اپلیکیشن استفاده کنید. برای پاک کردن کش اینستاگرام روش زیر را انجام دهید تا سرعت این اپلیکیشن افزایش پیدا کند:

 • ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید
 • سپس به بخش App بروید
 • در این بخش اگر لیست اپلیکیشن ها به شما نمایش داده شد به دنبال اینستاگرام بگردید و اگر نبود گزینه Apps را لمس کنید
 • پس از آن صفحه مدیریت اینستاگرام باز می‌شود. از این بخش گزینه Storage را باز کنید
 • دقت کنید در این بخش چند گزینه وجود دارد. Clear Cache، Clear DATA و Storage use
 • به یاد داشته باشید به هیچ وجه گزینه Clear Data را لمس نکنید
 • در این بخش تنها گزینه Clear CACHE را لمس کرده و منتظر شوید که در لیست انتهایی میزان cache به صفر برسد. احتمال دارد این مرحله چند دقیقه طول بکشد، بنابراین کمی صبر کنید

  حالا سرعت اینستاگرام شما چند برابر خواهد شد و افزایش می‌یابد.

همچنین می‌توانید در مورد افزایش سرعت اینترنت و افزایش سرعت گوشی نیز مطلب‌های متفاوتی را بخوانید که به شما کمک می‌کند سرعت اینترنت و سرعت گوشی را افزایش دهید.

منبع: SPEEDIFY ، TIMESOFINDIA