سایت شاتل اَپ  پر ببینده‌ترین سایت فناوری اطلاعات  فارسی ‌زبان در حوزه‌ی علوم کامپیوتر است. شاتل اَپ منبع اخبار و آموزش تکنولوژی، مقالات علوم کامپیوتر ، نرم افزار ، طراحی وب سایت ، سئو، برنامه های کاربردی برای شبکه های اجتماعی،  دیجیتال مارکتینگ ، خرید گیفت کارت و بسیاری از دانش های تخصصی نرم افزاری است . شاتل اَپ مورد اعتمادترین رسانه برای  خرید انواع نرم افزار های اورجینال ، بازی های رایانه ای اورجینال ، خدمات تخصصی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام ، خرید گیفت کارت اورجینال ، خرید انواع برنامه های کاربردی در سطح اینترنت است .

شبکه‌های اجتماعی

315K

بازدید صفحه

16.5M

بازدیدکننده ماهیانه

5.4M

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی شاتل اَپ در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در شاتل اَپ ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته بر روی سایت ، پشتیبانی تلگرام و واتساپ و ایمیل با ما در ارتباط باشید .

Email : Info@shatelapp.com
Telegram : @shatelapp
whats app : +989025614874

سایت شاتل اَپ  پر ببینده‌ترین سایت فناوری اطلاعات  فارسی ‌زبان در حوزه‌ی فناوری است. شاتل اَپ منبع اخبار و آموزش تکنولوژی، مقالات علوم کامپیوتر ، نرم افزار ، طراحی وب سایت ، سئو، برنامه های کاربردی برای شبکه های اجتماعی،  دیجیتال مارکتینگ ، خرید گیفت کارت و بسیاری از دانش های تخصصی نرم افزاری است . شاتل اَپ مورد اعتمادترین رسانه برای  خرید انواع نرم افزار های اورجینال ، بازی های رایانه ای اورجینال ، خدمات تخصصی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام ، خرید گیفت کارت اورجینال ، خرید انواع برنامه های کاربردی در سطح اینترنت است .

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات شاتل اَپ در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند . شاتل اَپ مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و شاتل اَپ تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم شاتل اَپ نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

Email : Info@shatelapp.com
Telegram : @shatelapp
whats app : +989025614874