سیستم همکاری در فروش شرکت فناوری اطلاعات شاتل اَپ

در طرح سیستم همکاری سایت شاتل اَپ ، فقط کافی است در سیستم بازاریابی شاتل اَپ ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود و یا پیج اینستاگرام ، کانال تلگرام به ازای هر کاربری که از وب سایت ، پیج و یا کانال شما به سایت شاتل َاپ منتقل شود و حداکثر تا ۹۰ روز پس از ارجاع به سایت شاتل اَپ، یکی از سرویس های میزبانی و یا نمایندگی شاتل اَپ را خریداری نماید، ۳۰ % از  مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت .
برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به شاتل اَپ منتقل شده است، خریدی به مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان انجام دهد، ۳۰,۰۰۰ تومان از این مبلغ سود همکاری در فروش برای شما حساب می شود .

نحوه محاسبه سود برای شما به صورت زیر است :
برای مثال یک محصول به ارزش ۳۵۰۰۰ تومان است . پس درصد سود شما بابت یک خرید ۱۰۵۰۰ تومان می باشد.

فروش روزانه شما یک عدد در روز باشد شما مبلغ ۳۱۵ هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.

فروش روزانه شما دو عدد در روز باشد شما مبلغ ۶۳۰ هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.

فروش روزانه شما سه عدد در روز باشد شما مبلغ ۹۴۵ هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.

فروش روزانه شما چهار عدد در روز باشد شما مبلغ ۱ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.

فروش روزانه شما پنج عدد در روز باشد شما مبلغ ۱ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.

فروش روزانه شما شش عدد در روز باشد شما مبلغ ۱ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان در ماه درآمد کسب کرده اید.

 اگر شما روزانه یک کاربر به شاتل اَپ منتقل کرده و آن کاربر برای مثال به مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان خرید کند، شما ۱۰۵۰۰ تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل ۳۱۵,۰۰۰ تومان درآمد داشته باشید.
حال فرض کنید کاربران ارجاعی شما به اپ رایان، روزانه مجموعا ۱۰۰,۰۰۰ تومان خرید نمایند. در این صورت شما روزانه ۳۰,۰۰۰ تومان درآمد خواهید داشت. یعنی ۹۰۰,۰۰۰ تومان در ماه.

نکات مهم :

 ۱- عزیرانی که سایت ندارند میتوانند آدرس کانال یا پیج اینستاگرام خود را در قسمت ” آدرس وبسایت ” وارد نمایند.

۲- درصد کمسیون از فروش هر محصول برای شروع کار بر اساس پایه ۳۰ درصد در نظر گرفته میشود و برای کاربران فعال تا ۴۰ درصد نیرقابل افزایش است.

۳- تسویه حساب ها به صورت هفتگی و از طریق انتقال وجه کارت به کارت برای کاربران صورت خواهد گرفت.

۴- کلیه امور پاسخ به مشکلات نرم افزاری و پشتیبانی محصولات به عهده سایت میباشد و وظِفه کاربران فقط انتشار لینک بازاریابی و فروش محصولات است.

۵- افرادی که از طریق لینک بازاریابی شما وارد سایت میشوند تا ۳ ماه بعد از زمان اولین ورود , هر گونه خریدی که انجام دهند درصد کمسیون به شما تعلق خواهد گرفت. رهگیری ارجاع ها و خرید های مشتریان توسط سیستم هوشمند انجام میشود.